O NAS

Katarzyna Łempicka

KATARZYNA

mgr kosmetolog

W zawodzie od 2010 roku. Zaczynając karierę pracowała w kilku gabinetach. Decyzję o otwarciu własnego salonu kosmetycznego podjęła w 2014 roku i od tej pory oddaje mu całe swoje serce. Praca to Jej pasja. Dba o wysoki poziom wykonywanych zabiegów oraz obsługi klienta. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy pozwalają Jej na rozumienie potrzeb klientów. Duży nacisk kładzie na czystość i sterylność w salonie. Posiada tytuł Licencjata Kosmetologii oraz Magistra na kierunku Turystyki Uzdrowiskowej i Odnowy Biologicznej. Wizaż stał się jej pasją. Makijaże ślubne oraz praca przy sesjach zdjęciowych sprawiają Jej największą radość i dają dużo satysfakcji. Poza tym specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych z zakresu kosmetologii, wykonuje także makijaże permanentne.

Patrycja Placzek

PATRYCJA

mgr kosmetolog / podolog

Tytuł Magistra Kosmetologii uzyskała w 2017 roku i od tego czasu pracuje w zawodzie. Interesuje się medycyną i kosmetologią, lubi poznawać nowe tajniki i wprowadzać je do zabiegów. Wsłuchuje się w potrzeby Klienta, dopasowuje plan zabiegowy tak, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Specjalizuje się również w stylizacji rzęs. Podologia też nie jest Jej obcą dziedziną, potrafi zadbać o problematyczne schorzenia stóp.

Agnieszka Pikuła

AGNIESZKA

stylistka paznokci / podolog

Stylistka paznokci z piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Od 10 lat specjalizuje się w stylizacji paznokci i podologii. Paznokcie żelowe, hybrydowe, odciski, modzele, wrastające paznokcie oraz paznokcie z innymi problemami to Jej specjalizacja. Jest osobą otwartą, ma dobry kontakt z klientami.

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek  Piątek : 8:00  20:00

Sobota : na zapisy