EssereBella Studio Urody

Poznaj nas

O Studio

Studio Urody EssereBella powstało w 2014 roku  z myślą o tworzeniu naturalnego piękna. Zakres naszych usług stale powiększa się względem zapotrzebowania Klientów oraz nowości na rynku kosmetycznym. Nieustannie się szkolimy oraz odświeżamy zdobyte umiejętności na profesjonalnych szkoleniach branżowych. Dbamy o indywidualne podejście do każdego Klienta. 

Katarzyna

Posiadam Licencjat z Kosmetologii oraz tytuł Magistra na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna. Decyzję o otwarciu własnego salonu kosmetycznego podjęłam w 2014 roku i od tej pory oddaje mu całe swoje serce. Praca to moja pasja. Zdobywając latami doświadczenie w każdej dziedzinie kosmetyki odnalazłam się w trzech specjalizacjach, którymi się zajmuję. To w nich czuję się najlepiej. Specjalizuję się w indywidualnych terapiach zabiegowych na twarz z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej jak i estetycznej. Od 6 lat zajmuję się również makijażem permanentnym. Stale doskonalę swój warsztat. Moją pasją jest wizaż. Makijaże ślubne, okazjonalne oraz praca przy sesjach zdjęciowych sprawiają mi ogromną radość i satysfakcję. Uśmiech na twarzach Klientów napędza mnie do pracy. Wasze zadowolenie i zaufanie jakim mnie darzycie sprawiają, że kocham to co robię. 

Natalia

Jestem studentką Akademi Górnośląskiej na kierunku kosmetologia. W salonie zajmuję się stylizacją paznokci, brwi oraz rzęs – co stało się moją pasją. W stylizacji brwi wykazuję się dużą precyzyjnością tak, aby efekt był naturalny i delikatny. W branży beauty cały czas się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje. Oprócz tego cenię sobie kontakt z ludźmi oraz dbanie o ich zdrowe stopy i paznokcie. Dokładam wszelkich starań aby każda wizyta została zakończona sukcesem i satysfakcją Klienta. Jestem pozytywną osobą, zawsze uśmiechniętą i dobrze nastawioną do pracy.

Katarzyna

Posiadam Licencjat z Kosmetologii oraz tytuł Magistra na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna. Decyzję o otwarciu własnego salonu kosmetycznego podjęłam w 2014 roku i od tej pory oddaje mu całe swoje serce. Praca to moja pasja. Zdobywając latami doświadczenie w każdej dziedzinie kosmetyki odnalazłam się w trzech specjalizacjach, którymi się zajmuję. To w nich czuję się najlepiej. Specjalizuję się w indywidualnych terapiach zabiegowych na twarz z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej jak i estetycznej. Od 6 lat zajmuję się również makijażem permanentnym. Stale doskonalę swój warsztat. Moją pasją jest wizaż. Makijaże ślubne, okazjonalne oraz praca przy sesjach zdjęciowych sprawiają mi ogromną radość i satysfakcję. Uśmiech na twarzach Klientów napędza mnie do pracy. Wasze zadowolenie i zaufanie jakim mnie darzycie sprawiają, że kocham to co robię.

Natalia

Jestem studentką Akademi Górnośląskiej na kierunku kosmetologia. W salonie zajmuję się stylizacją paznokci, brwi oraz rzęs - co stało się moją pasją. W stylizacji brwi wykazuję się dużą precyzyjnością tak, aby efekt był naturalny i delikatny. W branży beauty cały czas się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje. Oprócz tego cenię sobie kontakt z ludźmi oraz dbanie o ich zdrowe stopy i paznokcie. Dokładam wszelkich starań aby każda wizyta została zakończona sukcesem i satysfakcją Klienta. Jestem pozytywną osobą, zawsze uśmiechniętą i dobrze nastawioną do pracy.

Studio Urody

W naszym Studio znajdziesz nie tylko profesjonalną jakość usług, ale także chwile wytchnienia i relaksu od zgiełku codzienności. Dbamy o wysoki poziom wykonywanych zabiegów oraz obsługi klienta. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na rozumienie potrzeb Klientów. Duży nacisk kładziemy na czystość i sterylność w studio.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Dane Firmy

Katarzyna Łempicka Studio Urody EssereBella
ul. Owsiana 24, 40-780 Katowice

Tel: 660 633 071

Nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

godziny otwarcia

Możliwość zapisów:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 14:00

© studio urody esserebella wszelkie prawa zastrzeżone

Dane Firmy

Katarzyna Łempicka
Studio Urody EssereBella
ul. Owsiana 24, 40-780 Katowice

Tel: 660 633 071

Nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

godziny otwarcia

Możliwość zapisów:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 14:00

© studio urody esserebella
wszelkie prawa zastrzeżone