O NAS

Katarzyna Łempicka

KATARZYNA

mgr kosmetolog

W zawodzie od 2010 roku. Zaczynając karierę pracowała w kilku gabinetach. Decyzję o otwarciu własnego salonu kosmetycznego podjęła w 2014 roku i od tej pory oddaje mu całe swoje serce. Praca to Jej pasja. Dba o wysoki poziom wykonywanych zabiegów oraz obsługi klienta. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy pozwalają Jej na rozumienie potrzeb klientów. Duży nacisk kładzie na czystość i sterylność w salonie. Posiada tytuł Licencjata Kosmetologii oraz Magistra na kierunku Turystyki Uzdrowiskowej i Odnowy Biologicznej. Wizaż stał się jej pasją. Makijaże ślubne oraz praca przy sesjach zdjęciowych sprawiają Jej największą radość i dają dużo satysfakcji. Poza tym specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych z zakresu kosmetologii, wykonuje także makijaże permanentne.

Marta

MARTA

kosmetolog

Tytuł Technika Usług Kosmetycznych uzyskała w 2016 roku, następnie zdobyła tytuł Licencjata Kosmetologii i nadal kontynuuje naukę na kierunku magisterskim kosmetologii. Początki swojej kariery rozpoczęła na Politechnice Śląskiej i stąd Jej zainteresowanie chemiczną stroną kosmetologii. Lubi czytać składy kosmetyków i dowiadywać się jakie reakcje zachodzą w trakcie ich produkcji oraz stosowaniu na skórę. Pracuje z nami od 2017 roku. W pracy ceni sobie różnorodność wykonywanych zabiegów. Świetnie czuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, jak i również w stylizacji paznokci. Jest specjalistką w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs oraz liftingu i laminacji rzęs.

Ewelina

EWELINA

kosmetyczka

Posiada tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Mimo młodego wyglądu posiada wieloletnie doświadczenie, w zawodzie kosmetyczki pracuje od 2006 roku. Przez te wszystkie lata próbowała swoich sił w każdym dziale kosmetyki szukając tego, w którym poczuje się najlepiej. Doskonale odnalazła się w zabiegach pedicure z elementami podologii. Wrastające paznokcie, modzele, odciski, pękające pięty i rekonstrukcje paznokci to problemy, którymi lubi zajmować się najbardziej. Ta dziedzina daje Jej największą satysfakcję w pracy. Zajmuje się również stylizacją paznokci. Jest w naszym zespole od 2019 roku.

zdjecie 2

PIOTR

dr medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku oraz Studiów Podyplomowych dla lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych konferencji i szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – aging.

W Jego ofercie znajdziecie m.in. wypełniacze, wolumetrię twarzy, powiększanie i modelowanie ust, liftingujące i rewitalizujące nici, lipolizę iniekcyjną oraz mezoterapię twarzy, skóry głowy, likwidację rozstępów i cellulitu. 

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek  Piątek : 8:00  20:00

Sobota : na zapisy