OFERTA

Zabieg ACIDBoost

ACIDBoost to peelingi chemiczne na każdy problem skóry.

Z pilingami chemicznymi wiąże się wiele mitów. Najpopularniejszym jest to, że wywołują podrażnienia, a skóra mocno się łuszczy. Kolejnym mitem jest ten głoszący, że nie można ich robić latem, bo natychmiast pojawią się przebarwienia. To nie jest prawdą!

Zabiegi ACIDBoost są oparte na koktajlach, których formuły bazują na kwasach całorocznych. Nie mają one działania fotouczulającego. Mają bardzo przyjemną nutę zapachową, to taka ciekawa nowość przy zabiegach kwasami. Odczucia podczas zabiegu są delikatniejsze w porównaniu z peelingami medycznymi.

ACIDBoost to unikalne mieszanki koktajli z kwasami. Jako jedyne na rynku wzbogacone są o koncepcję ANTIPOLLUTION (ekstrakt z drzewa moringa, ekstrakt z drzewa Arauna i kwas hialuronowy). Mamy tutaj dwutorowe działanie: pielęgnują skórę i rozwiązują problemy z cerą oraz chronią ją przed działaniem niekorzystnych czynników takich jak metale ciężkie, spaliny, promienie UV, papierosy.

Warto dodać, że nie wszystkie peelingi powodują efekt złuszczenia skóry. Przykładem jest zabieg Sensitive Acid Therapy na bazie kwasów laktobionowego, azelainowego, migdałowego i glicyryzynowego. Rekomendowany jest do skóry wrażliwej z tendencją do zaczerwienienia. Unikalne połączenie składników koi, łagodzi podrażnienia i nawilża.

Wyróżniamy sześć różnych zabiegów, każdy ukierunkowany jest na dany problem:

  • skóra tłusta i mieszana ze skłonnością do zmian trądzikowych
  • skóra z przebarwieniami (nie wykonujemy latem!)
  • skóra naczyniowa
  • skóra wrażliwa z tendencją do zaczerwienień
  • skóra szara i matowa, tzw. „cera palacza”
  • skóra z objawami starzenia się: zmarszczki i utrata jędrności

Zabiegi ACIDBoost to doskonała jakość w atrakcyjnej cenie.

Zalecamy serię 4 do 6 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

antipollution
acid2
acidboost-glow-mask-100-ml

Zabieg Efekt BOOST

Zabieg Efekt BOOST to połączenie mezoterapii mikroigłowej (rollera) z produktami mesoBOOST.

Mezoterpia mikroigłowa to znana technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym itp. Roller maksymalnie pobudza skórę do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy. Mikro-nakłuwanie zwiększa penetrację składników aktywnych, więc mamy świetną stymulację fibroblastów oraz zatrzymywanie wody w naskórku.  

Po nakłuciu następuje faza koktajlu mesoBOOST, który oprócz potrójnego kwasu hialuronowego jest wzbogacony o wysokie stężenia składników aktywnych redukujących problemy skóry twarzy i ciała jak zmarszczki, odwodnienie, cellulit, rozstępy, zasinienie i obrzęk w okolicy oczu, czy brak jędrności.

Mamy do wyboru cztery rodzaje koktajli, które dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry:

  • tHA 3% stężenie potrójnego kwasu hialuronowego: wypełnia zmarszczki i przywraca skórze gęstość, poprawia jędrność, wspomaga procesy odmładzania skóry i zapewnia specjalistyczną pielęgnację ukierunkowaną na długotrwałą regenerację skóry
  • haC 1,5% stężenie potrójnego kwasu hialuronowego + kwas askorbinowy: wykazuje wysoką skuteczność w redukcji objawów związanych z procesami starzenia się skóry, działa silnie antyoksydacyjnie, przywraca jędrność i gęstość skórze. Dodatkowo zawiera glukonolakton, który stymuluje odnowę komórkową, daje intensywny efekt wygładzenia oraz rozjaśnienia przebarwień, doskonale nawilża.
  • collage & elastin 1,5% stężenie potrójnego kwasu hialuronowego + kolagen i elastyna: idealny dla cery wiotkiej z utratą elastyczności, regeneruje i odbudowuje struktury podporowe skóry, aktywnie i długotrwale nawilża, napina i ujędrnia skórę
  • lHA 20% stężenie usieciowanego kwasu hialuronowego: gwarancja wydłużonego czasu efektywności w walce z objawami starzenia się skóry. Idealny dla osób, które preferują zabiegi ekskluzywne, ale wymagające mniejszej częstotliwości. Po 1 godzinie od zabiegu poziom nawilżenia skóry podwyższa się o 110%, poziom elastyczności skóry zwiększa się o 21,6% i gładkość skóry poprawia się o 35%. 

Zabiegi na bazie tHA 3%, haC 1,5% oraz collage & elastin 1,5% zalecamy wykonywać w seriach 4 zabiegów co 2-3 tygodnie. Co 2-3 miesiące jeden zabieg przypominający.

Zabieg na bazie lHA 20% zalecamy wykonywać w seriach 4 zabiegów co 3-4 tygodnie.

 

Co wyróżnia jedną z naszych marek mesoBOOST stosowanych w zabiegach?

Są to jedyne produkty bazujące na potrójnym kwasie hialuronowym do zabiegów mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej!

Co to znaczy? Każdy produkt mesoBOOST potrójnie nawilża skórę. Mała cząsteczka HA działa w skórze właściwej, średnia cząsteczka HA w naskórku, a duża cząsteczka HA działa na powierzchni naskórka.

Koktajle mesoBOOST dają świetne efekty w połączeniu z kwasami medycznymi. Skóra dostaje „bombę odżywczą”, która mocno stymuluje skórę do pracy. A więc do produkcji kolagenu, elastyny, co za tym idzie regeneracji, odnowy i nawilżenia i oczywiście odmłodzenia.

Usieciowany kwas hialuronowy stanowi długotrwałe i doskonałe źródło nawilżenia, dostarczające skórze wodę w sposób ciągły i systematyczny oraz redukcji zmarszczek.

Każda formuła koktajlu mesoBOOST oprócz potrójnego kwasu hialuronowego dodatkowo jest wzbogacona o wysokie stężenia składników aktywnych redukujących problemy skóry twarzy i ciała, takich jak zmarszczki, odwodnienie, cellulit, rozstępy, zasinienie i obrzęk w okolicy oczu, czy brak jędrności.

Bezpieczeństwo stosowania gwarantowane jest pojedynczymi dozami w ampułkach lub opakowaniami airless (bez dostępu powietrza), dzięki którym Klient ma pewność, co do czystości mikrobiologicznej produktu.

efekt boost
roller

Zabieg Efekt BOOST + ACIDBoost

Zabieg Efekt BOOST + ACIDBoost to szybkie dotarcie do źródła problemu. Łączymy siłę żelowych peelingów chemicznych ACIDBoost z mezoterapią mikroigłową i produktami mesoBOOST.

Połącz techniki i uzyskaj jeszcze lepszy efekt!

Delikatne złuszczanie naskórka koktajlem z kwasami przed mikro-nakłuwaniem zwiększa penetrację składników aktywnych. Jest to świetna stymulacja fibroblastów oraz zatrzymywania wody w naskórku.

Tak przygotowana skóra szybciej zregeneruje uszkodzenia powstałe w wyniku mikro-nakłuwania i przyjmie substancje aktywne zawarte w ampułkach mesoBOOST.

Peeling chemiczny w połączeniu z perforacją to świetny zabieg dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

efekt boost i acid
mesoboost

Zabieg ACIDBoost + mesoBOOST

Zabieg ACIDBoost + mesoBOOST jest to połączenie jednego z sześciu koktajli kwasowych ACIDBoost z potrójnym kwasem hialuronowym mesoBOOST w celu osiągnięcia szybszych efektów regeneracji, nawilżenia i odmłodzenia skóry. 

acid + meso
mesoboost + acidboost

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 8:00 – 20:00

Sobota : na zapisy