OFERTA

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński jest zabiegiem wzmacniającym i odżywiającym paznokcie. Idealny przy łamliwych, rozdwajających się lub cienkich płytkach paznokciowych. Polecany jest również po 2 tygodniach od ściągnięcia hybrydy bądź żelu z paznokci. Manicure ten wpływa na szybszy wzrost paznokci, poprawia ukrwienie płytki. Manicure japoński działa na zasadzie uszczelniania zniszczonej płytki, a także zabezpieczania przed czynnikami zewnętrznymi. Pasta, która jest wcierana podczas zabiegu w paznokcie poprawia ukrwienie, nabłyszczamy i dostarczamy składników odżywczych (m. in. krzemionka z morza japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna, kolagen, wapń, witaminy A, C, F, pantenol). Natomiast wcierany kolejno puder zabezpiecza paznokcie i składniki z pasty przed czynnikami zewnętrznymi. Po zabiegu paznokcie będą odżywione i piękne przez około dwa tygodnie. W przypadku słabych i zniszczonych paznokci, zalecamy serię 4 – 5 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Po zabiegu nie należy malować paznokci.

323A6306_2048

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy wykonuje się w taki sam sposób jak manicure tradycyjny z tą różnicą, że każdą warstwę lakieru hybrydowego należy utwardzić lampą LED. Lakier hybrydowy sprawdzi się u osób z twardą, mocną płytką, o ładnej formie. Uzyskujemy idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię, którą ciężko uzyskać używając klasycznych lakierów. Manicure hybrydowy jest wyjątkowo trwały, utrzymuje się do 2-3 tygodni.

323A6336_2048

MANICURE HYBRYDOWY Z NADBUDOWĄ KSZTAŁTU PAZNOKCIA I WZMOCNIENIEM

Wzmocniony manicure hybrydowy polecamy osobom o ładnej, ale kruchej i łamliwej płytce paznokciowej lub osobom które nie są zadowolone z formy swoich paznokci (paznokcie płaskie, zadarte w górę itp.). Dodatkowe wzmocnienie bazą proteinową pozwoli nadać ładną formę i zabezpieczyć podwójnie paznokcie.

323A6317_2048

UTWARDZENIE PAZNOKCI ŻELEM

Żelowanie paznokci polecamy osobom z ładną, ale słabą i łamliwą naturalną płytką. Żel pozwala nadać nam odpowiednią formę i kształt paznokci. Ten rodzaj stylizacji daje nam zdecydowanie mocniejsze usztywnienie paznokci niż lakiery hybrydowe.

GEL COLOR OPI

GelColor OPI to delikatny żel, przepuszczający powietrze, który nie wiąże się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy jego płytki. To pierwsza i zupełnie nowa generacja żelu, która powstała w laboratorium O.P.I

Jest metodą bezpieczną dla płytki paznokciowej, ponieważ nie wymaga polerowania, również sposób usuwania żelu jest bezpieczny i ekonomiczny, ma zalety manicure trwałego. Nie niszczy paznokci ani przy zakładaniu ani zdejmowaniu żelu. Lekka formuła żelu powoduje łatwość aplikacji, ale przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz ekspresowe usuwanie produktu.

Gel Color O.P.I przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.

10818976_885826561461573_1486181421_n

MANICURE KOMBINOWANY

Manicure kombinowany  czyli kolor wychodzący z pod skórek. Ten dodatkowy wariant do manicure hybrydowego bądź żelowego polega na nieco innym bardzo precyzyjnym przygotowaniu płytki paznokcia i skórek. Dzięki temu odrost pojawia się znacznie później, tzn. po 7–10 dniach.

IMG_20200813_141606

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 8:00 – 20:00

Sobota : na zapisy