OFERTA

OCZYSZCZANIE WODOROWE H2 PEEL II

Oczyszczanie wodorowe H2 PEEL II to najnowsza technologia wykorzystująca aktywny wodór, która jest w stanie konkurować z oczyszczaniem manualnym. Podczas zabiegu skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu, któremu towarzyszy proces elektroporacji ultradźwiękami. Impulsy elektryczne otwierają w głębi skóry mikrokanały wspomagające wprowadzanie substancji aktywnych, co pozwala na bardziej skuteczne odżywienie naskórka.

Dzięki zabiegom z wykorzystaniem technologii aktywnego wodoru, skóra staje się głęboko nawilżona oraz wygładzona. Pory zostają dogłębnie oczyszczone, co wpływa na zmniejszenie problemów z trądzikiem oraz ogranicza powstawanie zaskórników. Zmniejsza się również produkcja sebum, które w nadmiarze sprawia, że nasza skóra staje się tłusta.

Z zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety (również w ciąży – wersja Basic zabiegu) jak i mężczyźni. Zabieg przeznaczony jest do praktycznie każdego rodzaju skóry – trądzikowej, naczynkowej, wrażliwej i atopowej. Szczególnie polecany jest osobom chcącym neutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry.

Oczyszczanie wodorowe to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne.

plakat paint h2

WSKAZANIA DO ZABIEGU

– dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry,
– przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry),
– problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczyniowa, rozszerzone pory),
– regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu,
– redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami,
– jako zabieg przygotowujący lub łagodzący po inwazyjnych zabiegach.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

– choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry,
– naruszona ciągłość skóry,
– choroby wewnętrzne (cukrzyca, nowotwór, zaburzenia neurologiczne, alergia, aktywna infekcja),
– obecność urządzeń typu aparat słuchowy, rozrusznik serca,
– nadwrażliwość na prąd elektryczny.

EFEKTY ZABIEGU

– dotlenienie skóry właściwej, rewitalizacja,
– przebudowa włókien kolagenowych,
– poprawa gęstości i jędrności skóry,
– nawilżenie, odżywienie, napięcie i wygładzenie skóry,
– uszczelnienie naczyń krwionośnych,
– poprawa kolorytu, redukcja przebarwień,
– zatrzymanie nadprodukcji sebum, łagodzenie stanów zapalnych.

Urządzenie H2 PEEL II umożliwia wykonanie wieloetapowego zabiegu odmładzającego, którego celem jest dogłębne oczyszczenie skóry, neutralizacja wolnych rodników, złuszczenie martwego naskórka, odżywienie i dotlenienie komórek oraz lifting i poprawa napięcia skóry.

PRZEBIEG ZABIEGU – PEŁNA PROCEDURA

Etap I – Oczyszczanie wodorowe – eliminacja wolnych rodników

Wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Redukuje i neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.

Cząsteczki aktywnego wodoru wprowadza się w strudze wody pod ciśnieniem w głębokie warstwy skóry, celem jej oczyszczenia i eliminacji wolnych rodników. Zabieg ma więc także działanie przeciwstarzeniowe, gdyż wodór został uznany za najskuteczniejszy antyoksydant.

Etap II – Eksfoliacja – złuszczanie martwego naskórka

Następnie wykonujemy hydropeeling, który oczyszcza skórę i złuszcza martwy naskórek. Eksfoliacja wykonywana jest pod wysokim ciśnieniem z użyciem opatentowanej mieszanki kwasów, która zapewnia usunięcie martwego naskórka i wszelkich zanieczyszczeń skóry oraz udrożnienie kanałów skórnych. Dodatkowym efektem jest zmiękczenie skóry.

Etap III – Peeling kawitacyjny

Dzięki ultradźwiękom dogłębnie zostanie oczyszczona skóra. Peeling kawitacyjny nie tylko usuwa zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek, ale też stymuluje odnowę komórek, przyczyniając się do poprawy nawodnienia skóry.

 

Na tym etapie kończymy podstawową wersję oczyszczania (zabieg BASIC) nakładając maskę kremową.

Jednak aby efekt tego etapu był silniejszy i utrzymał się dłużej, zalecamy rozszerzenie zabiegu o kolejne dwa kroki (zabieg PREMIUM), które pozwolą na wtłoczenie substancji aktywnych do głębokich warstw naskórka dla mocniejszych efektów zagęszczenia i lepszego napięcia skóry.

 

Etap IV – Infuzja składników aktywnych

Dzięki głowicy podciśnieniowej podajemy ampułkę z preparatem pielęgnacyjnym, który zawiera m.in. antyoksydanty, substancje o działaniu antybakteryjnym, odżywczym bądź liftingującym. Zostaje ona wprowadzona do głębszych warstw skóry, dzięki temu staje się promienna i wygładzona oraz usprawnia się jej mikrocyrkulacja.

Etap V – Masaż głowicą „zimny młotek”

Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia. Następnie nałożenie maski kremowej dobranej do potrzeb skóry.

 

Na tym etapie można zabieg zakończyć lub przejść do najbogatszej wersji zabiegu (zabieg VIP), w której wykorzystujemy przed masażem głowicą „zimny młotek” kolejno ultradźwięki i falę radiową RF.

 

Etap VI – Ultradźwięki – wtłaczanie substancji aktywnej

Za pomocą ultradźwięków wysokiej częstotliwości wtłaczane są w głąb skóry składniki aktywne – substancje antyoksydacyjne, podane na skórę w poprzednim etapie. Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne, pobudzają krążenie oraz polepszają metabolizm komórkowy.

Prowadzi to do drgań komórek i wytworzenia efektu termicznego, a w konsekwencji do relaksacji struktur skórnych, odprężenia mięśni i regeneracji skóry. Ten etap pobudza przepływ krwi i limfy oraz stymuluje proces przebudowy włókien kolagenowych i elastyny. Dochodzi do regeneracji skóry, twarz odzyskuje wypoczęty wygląd.

Etap VII – Lifting RF

Liftingujący zabieg anti-aging – przy wykorzystaniu bipolarnej fali radiowej (RF) z podkładem żelowym. Fale radiowe bipolarne wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez podgrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności a nawet korekty owalu twarzy.

 

Czas trwania i częstotliwość zabiegów

Czas trwania zabiegu wynosi od 1 do 2 godzin w zależności od ilości etapów / wykorzystywanych głowic oraz obszaru zabiegowego.

Zabieg wykonujemy co 3-4 tygodnie.

CENA ZABIEGU

Proponujemy Państwu trzy wersje zabiegu oczyszczania wodorowego:

zabieg Basic w skład którego wchodzą: oczyszczanie wodorowe, eksfoliacja mieszanką kwasową, peeling kawitacyjny oraz maska,

Twarz: 198zł (czas zabiegu do 1 godziny).

Twarz, szyja, dekolt: 268zł (czas zabiegu do 1 godziny i 10 minut).

zabieg Premium w skład którego wchodzą: oczyszczanie wodorowe, oczyszczanie kwasowe, peeling kawitacyjny , infuzja serum, masaż „zimnym młotem” oraz maska,

Twarz: 238zł (czas zabiegu do 1 godziny i 10 minut).

Twarz, szyja, dekolt: 328zł (czas zabiegu do 1 godziny i 20 minut).

zabieg VIP w skład którego wchodzą: oczyszczanie wodorowe, eksfoliacja mieszanką kwasową, peeling kawitacyjny, infuzja serum, ultradźwięki, lifting RF, masaż „zimnym młotem” oraz maska.

Twarz: 318zł (czas zabiegu do 1 godziny i 30 minut).

Twarz, szyja, dekolt: 438zł (czas zabiegu do 2 godzin).

inCollage_20210217_162031670
inCollage_20210227_200920937
inCollage_20210302_231313796

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 8:00 – 20:00

Sobota : na zapisy