OFERTA

ZABIEG Asiatic PEEL 

To wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

Zabieg Asiatic Peel Moisture Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym:

KROK 1 – Peeling – bazuje na czystym kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny). W sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu.

KROK 2 – Serum – skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze. Dodatkowo zawiera inhibitor cermidazy, który silnie regeneruje barierę naskórkową, utrzymuje odpowiednią równowagę lipidów, poprzez stymulowanie ich syntezy oraz ograniczenie degradacji ceramidów.

KROK 3 – Maska – to wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem Mask Activator, zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

Wskazania do zabiegu:
– skóra sucha
– skóra odwodniona
– utrata elastyczności skóry

Efekty zabiegu:
– silne nawilżenie skóry
– odbudowa wodnej bariery naskórkowej
– wygładzenie zmarszczek
– poprawa elastyczności skóry

Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach maksymalnie 3-tygodniowych. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując zabiegi co tydzień lub co 2 tygodnie.

Polecamy łączyć z Ferul Peel lub Vitamin C Peel w jednym zabiegu. Zapytaj nas o szczegóły.

Cena zabiegu 230 zł.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • Asiatic Peel Cream – Ultranawilżający, lekki i orzeźwiający krem wykorzystujący siłę fuzji kwasu azjatykowego oraz kompozycji wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z drzewa Sacha Inchi. Zapewnia błyskawiczny efekt głębokiego i długotrwałego nawilżenia oraz wygładzenia naskórka na poziomie komórkowym. Wspomaga łagodzenie podrażnień, wzmacnia barierę naskórkową i zapobiega transepidermalnej utracie wody.
 • Asiatic Peel Gel – Skoncentrowane serum-żel stanowiące źródło nawilżenia dla odwodnionej, ściągniętej cery. Swoje właściwości (wzmacnianie mechanizmów obronnych skóry) zawdzięcza unikalnemu połączeniu kwasu azjatykowego oraz oleju z wiesiołka. Taka receptura mobilizuje skórę do walki ze szkodliwymi czynnikami. Tworzy długotrwałe rezerwy wilgoci, likwidując odczucie ściągnięcia i dyskomfortu. Wygładza skórę i przywraca blask. Ma delikatną i lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania. 
 • Asiatic Peel Tonic – To preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Zawiera kwas azjatykowy oraz olej z wiesiołka, dzięki którym łagodzi podrażnienia, wzmacnia barierę naskórkową oraz zapewnia efekt nawilżenia skóry.
asiatic-peel
Asiatic

ZABIEG Architect PEEL 

To rewolucyjny zabieg o ukierunkowanym działaniu zwężającym pory, które rozszerzyły się na skutek ubytku kolagenu. Zabieg bazuje na działaniu kwasów huminowych wpływających na obkurczenie i zmniejszenie widoczności porów skóry.

Rozszerzone pory nie są jedynie problemem cery tłustej. Poszerzenie ujść gruczołów łojowych oraz nierównomierna tekstura skóry mogą być skutkiem ubytku kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Zmiany te pojawiają się wraz z upływem czasu i dokonują się na skutek grawitacji, deficytów w obrębie rusztowania podskórnego oraz zmian hormonalnych w okresie menopauzy.

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych, zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Zabieg Architect Peel składa się z trzech kroków zabiegowych:

KROK 1 – DETOX PEELING – stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która wykazuje niezwykle skuteczne właściwości złuszczające, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.

KROK 2 – BOOST ESSENCE – skoncentrowane serum, którego unikalne, wysokostężone składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celu stymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu XVIII, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.

KROK 3 – MASK – multiaktywna maska, stanowiąca ostatni krok fazy aktywnej zabiegu Architect Peel. Niezwykle bogata formuła produktu, oprócz kwasów huminowych, zawiera kompleks trzech glinek, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.

Po zabiegu odczuwalne jest natychmiastowe wygładzenie tekstury skóry, odświeżenie naskórka, poprawa nawilżenia i rozświetlenia.

Zabieg nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia i długiej rekonwalescencji. Może być kontynuacją terapii związanej z oczyszczaniem skóry.

Wskazania do zabiegu:
– rozszerzone pory
– zanieczyszczona skóra
– brak jędrności

Efekty zabiegu:
– zwężenie porów
– wygładzenie skóry
– redukcja zmarszczek
– detoksykacja i dotlenienie skóry

Polecamy dodatkowo mikrodermabrazję, oksybrazję, kawitację, Shiki Peel lub Pyruvic Peel! Zapytaj nas o szczegóły.

Cena zabiegu 250 zł.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • Architect Peel Cream – rekomendowany do codziennej pielęgnacji skóry z problemem rozszerzonych porów, powstałych w wyniku procesów starzenia, Kluczowe składniki formuły pobudzają produkcję kolagenu XVIII, którego deficyt stanowi jeden z czynników sprzyjających powstaniu nierówności na skórze i jej starzeniu. Synergiczne działanie kwasów huminowych, ekstraktów z kory drzewa mahoniowego oraz albicji jedwabistej wpływa na odbudowę szkieletu podporowego skóry, co skutkuje zwężeniem porów, wygładzeniem i minimalizacją zmarszczek. Ponadto, za sprawą trzech wyjątkowo cennych olejów – z pestek malin, z czarnuszki i wiesiołka – o działaniu detoksykującym, antyoksydacyjnym i odżywczym, wzmocniona zostaje bariera lipidowa, a skóra pozostaje chroniona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Wraz z produktem Architect Peel Tonic, krem znajduje zastosowanie jako kontynuacja zabiegu Archtect Peel.
 • Architect Peel Tonik – zawierający ekstrakty bogate w kwasy huminowe oraz ekstrakt z albicji jedwabistej, wykazuje silne działanie detoksykujące i dotleniające skórę, dzięki czemu chroni włókna kolagenowe. Przywraca skórze równowagę, odświeża i łagodzi podrażnienia. Stosować raz dziennie na noc. Tonik do stosowania całorocznego.
Architect-Peel-1536x457
architect-peel-1024x768

ZABIEG B-LikePEEL 

Zabieg wykorzystuje właściwości kwasu gamma-aminomasłowego i peptydów. Stosowany jest w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych i uzyskania efektu odmłodzenia długoterminowo. Składniki preparatów wpływają na poprawę napięcia, elastyczności oraz zwartości skóry. Kwas po bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze mięśni skóry, powodując ich relaksację, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych. Dodatkowo stymuluje syntezę kolagenu i wzmacnia strukturę skóry. Regularne stosowanie pielęgnacji z linii B-LIKE® PEEL wpływa na zachowanie młodego wyglądu.

Wskazania do zabiegu:
– natychmiastowy efekt liftingu przed ważną imprezą – tzw. „zabieg bankietowy”
– zmarszczki mimiczne
– utrata napięcia skóry

Efekty zabiegu:
– wygładzenie zmarszczek mimicznych
– poprawa napięcia i elastyczności skóry
– stymulacja syntezy kolagenu

Zabieg można wykonać pojedynczo np. w dniu ważnej imprezy (jako zabieg bankietowy – natychmiastowe wygładzenie zmarszczek) lub w serii minimum 4 zabiegów w odstępach 7 do 10 dni (jako seria zabiegów – zachowanie młodego wyglądu na dłużej).

Cena zabiegu 200zł.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • B-Like ® Cream – wysoce zaawansowany krem o działaniu przeciwzmarszczkowym, który wpływa na zachowanie młodego wyglądu skóry. Kluczowe składniki receptury skutecznie hamują przewodzenie sygnałów nerwowych do mięśni, wykorzystując przy tym inne mechanizmy działania. Prowadzi to do redukcji zmarszczek mimicznych. Spektakularne efekty w dążeniu do zachowania młodego wyglądu zapewnia dodatkowo zawartość Tripeptyd-1 oraz Tripeptyd-10, zwany – ze względu na swoje właściwości – rekonstruktorem kolagenu.
 • B-Like ® Tonic – tonik o działaniu przeciwzmarszczkowym i nawilżającym. Kluczowym komponentem formuły jest kwas gamma-aminomasłowy wpływający na redukcję stymulacji mięśniowej, dzięki czemu wygładza zmarszczki mimiczne. Preparat reguluje pH skóry, pozostawia ją odświeżoną i wygładzoną. 
 • B-Like ® Serum – to silnie skoncentrowane serum do codziennej redukcji zmarszczek mimicznych. Zapewnia natychmiastowy, intensywny i długotrwały efekt wygładzenia skóry. Receptura produktu bazuje na innowacyjnym składniku aktywnym – kwasie gamma-aminomasłowym, dającym efekty porównywane do toksyny botulinowej. Mechanizm jego działania polega na blokowaniu sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych, co skutkuje hamowaniem mikroskurczy, powodując relaksację mięśni, a w efekcie minimalizację linii ekspresyjnych. Zwiększa elastyczność skóry i nadaje jej młody wygląd. Rezultat działania widoczny zaraz po użyciu.
b-like
B-like-peel
b-like-peel-2-landscape

ZABIEG DepiGen PEEL 

Zabieg dla skóry z przebarwieniami o różnej etiologii, który zapewnia skuteczną walkę z istniejącymi przebarwieniami oraz efektywną ochronę przed powstaniem nowych zmian.

Kluczowym składnikiem produktu jest 10% kwas gentyzynowy, będący silnym a zarazem bezpiecznym inhibitorem tyrozynazy. Zapobiega on nadmiernemu gromadzeniu się barwnika w naskórku, skutecznie rozjaśnia zmiany barwnikowe. Jego działanie potęguje heksylrezorcynol – substancja czynna biologicznie o właściwościach wybielających przebarwienia skórne i naskórkowe. Mechanizm działania składnika koncentruje się na zmniejszeniu syntezy melaniny i aktywności tyrozynazy w melanocytach skóry. Ponadto znacząco ogranicza melanogenezę, a także inicjuje złuszczanie powierzchniowych warstw rogowych i zawartych w nich pozostałości pigmentów melaninowych.

Skóra po zabiegu jest pełna blasku, przebarwienia są rozjaśnione a cera odzyskuje równomierny koloryt.

DepiGen PEEL składa się z 3 kroków zabiegowych:
KROK 1 – nałożenie kwasu Lightening 2 i neutralizacja
KROK 2 – peeling łączący właściwości 10% kwasu gentyzynowego, ekstraktów bogatych w enzymy owocowe oraz usieciowanej papainy. Kluczowy składnik peelingu – kwas gentyzynowy, delikatnie złuszcza naskórek, jednocześnie skutecznie rozjaśniając przebarwienia. Jego działanie wzmacnia usieciowana papaina, która skutecznie rozpuszcza martwe komórki naskórka, zmiękcza oraz wyrównuje koloryt cery. Uwieńczenie formuły stanowi ekstrakt z owoców drzewa mangowego, bogaty w duże ilości naturalnej witaminy C i kwasu
mlekowego, bezpośrednio oddziałujący na aktywność tyrozynazy i odnowy komórek oraz ekstrakt z kiwi, przywracający promienność cerze i stymulujący komórki do odnowy.
KROK 3 – maska zawierająca kwas gentyzynowy i heksylrezorcynol o działaniu rozjaśniającym. Równolegle starannie wyselekcjonowane oleje: z nasion dzikiej róży oraz z pestek czarnej porzeczki, wpływają na redukcję przebarwień posłonecznych i odżywiają skórę. Ich działanie regeneracyjne i ochronne wspomagają też obecne w olejach kwasy tłuszczowe: linolowy i linolenowy. Komponenty maski wykazują dwukierunkowe działanie: skutecznie minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

Zalecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępie 14 dni.

Polecamy łączyć z Phytic Peel, Vitamin C Peel lub Aza Peel w jednym zabiegu. Zapytaj nas o szczegóły.

Cena zabiegu 230zł.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • DepiGen Peel Serum – skoncentrowana kuracja bazująca na składnikach o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii m.in. kwas gentyzynowy, heksylrezorcynol, olej z nasion z dzikiej róży, olej z pestek z czarnej porzeczki i olej z pestek winogron .
 • DepiGen Peel Tonic – preparat zawierający kwas gentyzynowy oraz ekstrakty z mango i kiwi, bogate w enzymy owocowe. 
 • Lighter Plus Cream –  redukuje przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych zmian barwnikowych. Zawiera kwas kojowy – blokuje aktywność tyrozynazy i działa antyoksydacyjnie, arbutynę, kwas askorbinowy i retinol.
DepiGen-LNE2019-175x165CMYK-F39

ZABIEG LIFT PEEL 

Lift peel, tzw. lifting bez skalpela, to jedyny zabieg z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, o ukierunkowanym działaniu ujędrniajacym! To dwuetapowy program polecany dla skóry wiotkiej, z problemem utraty jędrności i elastyczności.

Kluczowym składnikiem zabiegu jest czysty kwas glicyryzynowy, który ceniony jest za właściwości poprawiające sprężystość, napięcie i gładkość cery. Ma on właściwości immunostymulujące i antyoksydacyjne, dzięki nim pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.

Pierwszy etap to zabieg w naszym gabinecie. Drugi etap to pielęgnacja domowa. Po zabiegu otrzymasz serum, które należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu dwa razy dziennie. Zalecamy również stosowanie kremu oraz toniku z linii Lift Peel.

Efekty zabiegu:

 • poprawa jędrności skóry
 • nawilżenie i wygładzenie cery
 • spłycenie zmarszczek
 • rozjaśnienie cery
 • redukcja zaczerwienień i rumienia

Zalecamy wykonanie serii 2 zabiegów w odstępie 7 do 10 dni. Efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. 

Polecamy łączyć z Phytic Peel lub B-like Peel w jednym zabiegu. Zapytaj nas o szczegóły.

Cena zabiegu 270 zł.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • Lift Cream – aksamitny krem, zapewniający wielopłaszczyznowy lifting skóry. Działanie produktu bazuje na wykorzystaniu czystego kwasu glicyryzynowego, poprawiającego sprężystość, napięcie i gładkość cery. Unikalne rozbudowanie formuły o azeloglicynę, zapewnia dodatkowo podniesienie poziomu nawilżenia i pojędrnienia skóry, a wyjątkowość produktu podkreśla ceniony za swoje właściwości odżywcze, olej arganowy.
 • Lift Tonic – tonik, rekomendowany do pielęgnacji skóry wiotkiej, z problemem utraty jędrności. Produkt zawiera czysty kwas glicyryzynowy, który ceniony jest za właściwości kondycjonujące, poprawiające elastyczność i gładkość cery.
 • Lift Peel Eye Cream – krem do pielęgnacji okolic oczu, który wykazuje potrójne działanie: redukuje zmarszczki, napina, odżywia skórę. Bazuje na kwasie glicyryzynowym i naturalnym napinającym ekstrakcie z nasion quinoa.  
liftpeel
lift peel zabieg liftingujący Katowice salon kosmetyczny

ZABIEG RETIPeel

RETIPeel to dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

Pierwsza faza to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Wskazania do zabiegu:

 • utrata jędrności i napięcia skóry
 • fotostarzenie
 • przebarwienia
 • trądzik i blizny potrądzikowe

Efekty po zabiegu:

 • inicjuje procesy naprawcze,
 • przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry,
 • efektywnie wygładza,
 • przywraca młody wygląd.

To nie jest zabieg silnie złuszczający! Twoja skóra nie będzie podrażniona, zaczerwieniona.  Nie występują obrzęki. Po zabiegu skóra nie wymaga kilkudniowej rekonwalescencji. Należy pamiętać o nawilżeniu i ochronie przeciwsłonecznej oraz powstrzymać się od opalania przez okres 3 do 4 tygodni.

Zalecamy serię 2 zabiegów w odstępie 2 tygodni.

​Polecamy łączyć z Phytic Peel, Pyruvic Peel lub Lightening Peel w jednym zabiegu. Zapytaj nas o szczegóły.

Cena zabiegu 300 zł.​

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • Filler Max Cream – krem bazujący na retinolu o stężeniu 1%, pobudza aktywność i zwiększa liczbę fibroblastów w skórze właściwej, dzięki czemu wzrasta synteza włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona, odzyskuje gęstość i jędrność, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Uzupełnienie formuły stanowią kwas ferulowy, ceniony antyoksydant oraz olej z drzewa moringa o silnych właściwościach odżywczych.
 • RetiPeel Tonic – tonik bazujący na czystym retinolu o działaniu stymulującym odnowę komórek, wpływającym na poprawę struktury i spoistości naskórka. Dodatkowo, dzięki zawartości glicyny o właściwościach aktywujących syntezę kolagenu, wspomaga redukcję istniejących zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych.
reti peel

ZABIEG Shiki PEEL 

Kwas szikimowy swoją nazwę zawdzięcza roślinie, w której występuje w warunkach naturalnych. Shikimi to japońska nazwa anyżku gwiaździstego (przyprawa).

Kwas szikimowy jest wielofunkcyjną substancją czynną. Doceniany za zdolność do zmniejszenia ilości zmian trądzikowych, zaskórników, działanie przeciwzapalne i sebostatyczne. Jest najłagodniejszym kwasem z grupy AHA, dlatego może być stosowany u osób ze skórą naczyniową, dojrzałą i suchą. Wyniki badań naukowych potwierdzają także antyoksydacyjne i rozjaśniające właściwości kwasu szikimowego – minimalizuje przebarwienia potrądzikowe, ale też wyrównuje koloryt skóry. Nałożony przed innymi peelingami spotęguje ich działanie.

Shiki peel jest zabiegiem całorocznym.

Wskazania do zabiegu:
– skóra zanieczyszczona, trądzikowa,
– skóra sucha, poszarzała

Efekty zabiegu:
– redukcja zmian trądzikowych,
– wyrównanie kolorytu skóry,
– redukcja przebarwień potrądzikowych,
– zwiększenie nawilżenia, poprawia elastyczność skóry

Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach maksymalnie 3-tygodniowych. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując zabiegi co tydzień lub co 2 tygodnie.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

 • Shiki Gel – żel do twarzy zapewniający wielowymiarową pielęgnację: aktywnie nawilża i zabezpiecza skórę przed ponownym przesuszeniem, czego efektem jest promienna i wygładzona cera. Dodatkowo zapewnia doskonałą troskę skórze z problemem trądziku, oczyszczając ją, minimalizując mikrostany zapalne oraz redukując niedoskonałości.
 • Shiki Tonic – tonik o szerokim spektrum działania. Doskonale wpisuje się w potrzeby skóry odwodnionej, jak również wrażliwej z tendencją do powstawania zmian trądzikowych. Zwiększa poziom nawilżenia skóry, poprzez ograniczenie przeznaskórkowej utraty wody – TEWL. Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, dzięki czemu normalizuje pracę gruczołów łojowych, oczyszcza pory, przyspiesza gojenie się zmian i podrażnień.
shiki-peel

PHYTIC PEEL

PHYTIC PEEL to łagodny peeling chemiczny oparty głównie na kwasie fitowym. Poprzez zdolność blokowania jonów miedzi, zapobiega nadmiernej pigmentacji skóry, a także rozjaśnia już istniejące przebarwienia. Posiada delikatne właściwości złuszczające, obkurcza rozszerzone naczynia krwionośne. Phytic Peel posiada silne działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu efektywnie niweluje wolne rodniki. Phytic Peel świetnie sprawdza się w celu odświeżenia, nawilżenia skóry, bez efektu podrażnienia. Peeling wykonywany jest w stężeniu 30% pH 1,6.

Wskazania do zabiegu:

 • skóra sucha, wrażliwa,
 • skóra płytko unaczyniona,
 • przebarwienia.

Efekty zabiegu:

 • wyrównanie kolorytu skóry,
 • redukcja przebarwień,
 • regeneracja i odmłodzenie skóry.

Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach maksymalnie 3-tygodniowych. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując zabiegi co tydzień lub co 2 tygodnie.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

Phytic Gel – żel o działaniu przeciwstarzeniowym i rozjaśniającym przebarwienia dla każdego rodzaju skóry. Poprawia kondycję skóry i stymuluje ją do odnowy, neutralizuje wolne rodniki i zapobiega uszkodzeniom związanym z ich działaniem. Oprócz właściwości antyoksydacyjnych i rewitalizujących działa również uszczelniająco i wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych. Stosowanie koncentratu pozwala w szybkim czasie poprawić elastyczność skóry, intensywnie rozświetlić i rozjaśnić cerę oraz wygładzić zmarszczki.

Phytic Tonic – tonik dla skóry wrażliwej, z objawami starzenia i tendencją do powstawania przebarwień. Wykorzystuje cenne właściwości kwasu fitowego, który blokuje proces melanogenezy, wybielając przebarwienia i zapobiegając powstawaniu nowych. Dodatkowo posiada właściwości chelatujące, dzięki czemu redukuje widoczność popękanych naczynek.

phytic-peel

SKIN REVITAL PEEL

SKIN REVITAL PEEL to zabieg z kwasem migdałowym przeznaczony do biorewitalizacji skóry. Polecamy dla cer poszarzałych, z nierównomiernym kolorytem wymagających odświeżenia i regulacji pracy gruczołów łojowych. Idealnie sprawdzi się w przypadku tzw. skóry palacza. Kwas migdałowy ma działanie antybakteryjne, odkażające, oczyszczające, powoduje spłycenie drobnych zmarszczek, poprawia fakturę skóry, wpływa na redukcję trądziku, melasmy i uszkodzeń posłonecznych, nie powoduje podrażnienia skóry, nie uwrażliwia na słońce. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach maksymalnie 3-tygodniowych. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując zabiegi co tydzień lub co 2 tygodnie.

skin-revital

LACTO PEEL

LACTO PEEL to zabieg, którego głównym składnikiem jest kwas laktobionowy  łączący w sobie wszystkie zalety kwasów AHA. Cechą odróżniającą go od tradycyjnych kwasów jest działanie łagodzące i przeciwzapalne. Dodatkowym atutem są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry. Wykazuje również działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe oraz obkurczające naczynka krwionośne. Dzięki tym właściwościom znajduje on zastosowanie w pielęgnacji skóry ze stanami zapalnymi, w AZS, wyprysku kontaktowym, trądziku różowatym, trądziku zwykłym, łojotokowym zapaleniu skóry, skóry z teleangiektazjami, skóry z rumieniem, skóry wrażliwej.  Olbrzymią zaletą tego zabiegu jest możliwość jego stosowania podczas oraz po leczeniu retinoidami i sterydami, dzięki czemu zmniejszone zostaną skutki uboczne działania leków. Zabieg ten może być wykonywany przez cały rok. Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry. Zaletą produktu jest brak efektów ubocznych w postaci łuszczenia czy pieczenia w trakcie oraz po zabiegu. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach maksymalnie 3-tygodniowych. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując zabiegi co tydzień lub co 2 tygodnie.

lacto

FERUL PEEL

FERUL PEEL zalecamy przy pierwszych oznakach starzenia się skóry. Kwas ferulowy w produktach Ferul Peel stosowany regularnie w zabiegach co 7-14 dni zapobiega starzeniu się skóry. Są to zabiegi profilaktyczne. Bezpośrednio po zabiegu jest widoczne wygładzenie i nawilżenie skóry. Zabieg ten pomaga dezaktywować wolne rodniki będące przyczyną fotostarzenia się skóry. Chroni skórę przed promieniami słonecznymi. Zabieg ten można stosować przez cały rok. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach maksymalnie 2-tygodniowych.

ferul-peel

VITAMIN C PEEL

VITAMIN C PEEL to zabieg oparty na działaniu kwasu askorbinowego, który jest wzbogacony kompleksem kwasu ferulowego i kwasu laktobionowego redukującego popękane naczynka. Witamina C przywraca skórze blask, wyraźnie rozjaśnia oraz ujędrnia skórę. Zabieg polecamy dla skór naczyniowych, zniszczonych tzw. skóra palacza, jako kuracja po kąpielach słonecznych. Witamina C stymuluje lepsze ukrwienie skóry, poprzez wspomaganie procesu syntezy kolagenu wpływa na jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę, i wpływa na spłycenie zmarszczek. Dodatkowo ma unikalną właściwość wiązania i zatrzymywania wody w naskórku, wygładza i zmiękcza naskórek, posiada działanie antyoksydacyjne, reguluje odnowę komórkową, łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych.

vitamin-peel

ANTI AGE PEEL

ANTI AGE PEEL to zabieg, którego głównym składnikiem jest kwas glikolowy. Idealnie sprawdza się przy pierwszych oznakach starzenia. Skutecznie spłyca zmarszczki oraz drobne blizny. Stymuluje odnowę komórkową, a także poprawia koloryt skóry. Linia produktów przeznaczonych przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych.

1502278806_anti-age

AZA PEEL

AZA PEEL to zabieg, który polecamy szczególnie dla skór wrażliwych. Ma bardzo dobre właściwości przeciwbakteryjne zarówno dla bakterii tlenowych jak i beztlenowych. Przeciwdziała rozkładowi łoju i lipidów na składniki drażniące i nasilające zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu zaskórników poprzez wpływ na proces keratynizacji mieszków włosowych. Ponadto idealnie sprawdzą się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym i ropnym (u osób z cerą wrażliwą), gdyż działa przeciwzapalnie powstrzymując wolne rodniki. Kwas azelainowy dodatkowo hamuje enzym tyrozynazę, a więc hamuje proces powstawania przebarwień. Zabieg polecamy osobom mającym skórę problematyczną z trądzikiem, skórę atopową, łuszczycę, skórę skłonną do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach maksymalnie 3-tygodniowych. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując zabiegi co tydzień lub co 2 tygodnie.

aza-peel

LIGHTENING PEEL

LIGHTENING PEEL to zabieg, którego głównym zadaniem jest redukcja przebarwień, a dodatkowo wykazuje działanie przeciwbakteryjne. Linia LIGHTENING bazuje na aktywnej substancji jaką jest kwas mlekowy, który wpływa na rozjaśnianie przebarwień, regenerację skóry z fotouszkodzeniami, spłycenie i wygładzenie zmarszczek, wzmacnianie i nawilżenie skóry, zmniejszenie produkcji sebum, redukcję zmian trądzikowych, spłycenie blizn. Peelingi linii LIGHTENING można stosować jako uzupełnienie w terapii przeciwtrądzikowej serią Anti Acne, ponieważ pielęgnują cebulki włosowe i oczyszczają mieszki, likwidują bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych.

1502282283_lightening

ANTI ACNE

ANTI ACNE bazuje na aktywnej substancji jaką jest pochodna kwasu salicylowego. Dzięki swoim właściwościom cząsteczki kwasu salicylowego przenikają w głąb skóry nawet do mieszków włosowych. Kwas ten wpływa na oczyszczenie porów i zapobiega powstawaniu wyprysków. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Peeling ten działa złuszczająco na skórę. Zabiegi ANTI ACNE wpływają na redukcję trądziku, oczyszczanie zaskórników, spłycenie blizn potrądzikowych, zmniejszenie porów na skórze, rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych, działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, reguluje wydzielanie sebum (łój skórny). Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach minimum tygodniowych, maksymalnie 2-tygodniowych.

anti-acne

ANTI COMEDO

ANTI COMEDO to zabieg oparty na kwasie pirogronowym. W zależności od stężenia jak i czasu ekspozycji może działać na poziomie naskórka jak i powierzchownej części skóry właściwej. Kiedy zostaje zastosowany w większym stężeniu i pozostawiony na dłuższy okres czasu dochodzi do penetracji na poziomie warstwy brodawkowatej (powierzchowna warstwa skóry właściwej). Na poziomie naskórka kwas pirogronowy działa przeciw zaskórnikowo, rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, działa antybakteryjnie i zmniejsza grubość warstwy rogowej. Na poziomie skóry właściwej pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Wskazaniami do tego zabiegu są zaskórniki, trądzik różowaty, łojotok, blizny potrądzikowe, hiperpigmentacje pozapalne, rogowacenie przymieszkowe, zmarszczki. Zalecamy wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych.

anti-comedo

TCA

TCA to zabieg z użyciem kwasu trójchlorooctowego. Przeznaczony jest głównie do redukcji blizn, rozstępów oraz do usuwania plam soczewicowatych. Świetnie nadaje się do redukcji zmarszczek i bruzd. Zabieg do stosowania tylko jesienią/zimą. Zalecamy wykonanie jednego do dwóch zabiegów w odstępie minimum miesiąca.

tca

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 8:00 – 20:00

Sobota : na zapisy