ZABIEGI PODSTAWOWE

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Daje efekt gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. W zabiegu stosowane są różnego rodzaju długości, grubości oraz stopnie podkręcenia rzęs, dzięki czemu możesz sama decydować o tym jaki efekt chcesz uzyskać.

Zabieg ten wykonywany jest metodą jeden do jednego co oznacza, że pojedyncze rzęsy są doklejane jedna po jednej do każdej naturalnej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem w zależności od oczekiwań Klientki.

Aby utrzymać efekt przedłużonych rzęs należy je uzupełniać do 3 tygodni od pierwszego założenia.

Efekty:

– Przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego malowania

– 24 godziny na dobę – Twoje rzęsy wyraźne, seksowne i pełne głębi

GEL COLOR OPI

GelColor OPI to delikatny żel, przepuszczający powietrze, który nie wiąże się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy jego płytki. To pierwsza i zupełnie nowa generacja żelu, która powstała w laboratorium O.P.I

Jest metodą bezpieczną dla płytki paznokciowej, ponieważ nie wymaga polerowania, również sposób usuwania żelu jest bezpieczny i ekonomiczny, ma zalety manicure trwałego. Nie niszczy paznokci ani przy zakładaniu ani zdejmowaniu żelu. Lekka formuła żelu powoduje łatwość aplikacji, ale przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz ekspresowe usuwanie produktu.

Gel Color O.P.I przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.

MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA

Jest dedykowany osobom żyjącym w nieustannym biegu, przepracowanym oraz pełnym stresu. Masaż ten wpływa regeneracyjnie na ciało i umysł. Głównym celem jest rozluźnienie napiętych tkanek, zrównoważenie przepływu energii witalnej, pobudzenie skóry oraz osiągnięcie pełnego relaksu. Stosowane subtelne i łagodne techniki głaskania oraz rozcierania mają na celu polepszenie krążenia krwi i odblokowanie zastałej życiodajnej energii w napiętych i bolesnych częściach ciała.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Jest jedną z przyjemniejszych technik likwidacji cellulitu. Wykonywany systematycznie 2 – 3 razy w tygodniu przynosi pożądane efekty ujędrnienia, poprawi napięcia skóry oraz likwidacji niechcianego cellulitu. Głównym zadaniem tego masażu jest poprawa krążenia. Pocieranie oraz ugniatanie przyczynia się do poprawy przepływu krwi, dzięki temu do wszystkich komórek dostają się substancje odżywcze, które wpływają korzystnie na kondycję tkanek, a tym samym kondycję skóry. Masaż oddziałuje pozytywnie także na układ limfatyczny. Przyczynia się do odprowadzania nagromadzonych płynów, w ten sposób doprowadza się do rozbijania grudek tłuszczu oraz wydalenia wody z organizmu.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Jest skuteczną i szybką metodą walki z cellulitem. Działanie masażu polega na wykorzystaniu podciśnienia wytwarzanego w gumowej bańce dzięki usunięciu z niej powietrza. Bańki powodują silne przekrwienie miejsc, na które działają. Dzięki temu dostarczane jest więcej tlenu, substancji odżywczych i stymulowane są mechanizmy naprawcze z jednoczesnym odprowadzeniem toksyn, co sprawia, że masaż jest doskonałą terapia antycellulitową i wspomagającą odchudzanie. Masaż ten także uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując masaż 2 – 3 razy w tygodniu.

MASAŻ RELAKSACYJNY GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest niezwykle pomocny dla osób, które prowadzą stresujący tryb życia. Dzięki niemu przemiana materii zostanie unormowana, a odporność organizmu poprawiona. Masaż przywraca też harmonię ciała i umysłu, powodując swobodny przepływ energii witalnej. Silnie relaksuje, pomagając osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia. Ponadto kamienie usprawniają krążenie w naczyniach włosowatych skóry, powodując efekt ukrwienia i uelastyczniają tkanki miękkie.

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 9:00 – 18:00

Sobota : na zapisy