OFERTA

PROFESJONALNY MAKIJAŻ ŚLUBNY, WIECZOROWY, FOTOGRAFICZNY

Makijaże wykonuję ze szczególną starannością i dokładnością dbając o ich jakość i trwałość. Każdy makijaż dopasowuję indywidualnie do Ciebie, Twojego stylu, charakteru i upodobań. Jestem pozytywną, uśmiechniętą i bezkonfliktową osobą, cierpliwie wysłucham Twoich oczekiwań i razem ustalimy koncepcję całej stylizacji. Jestem ambitna, odpowiedzialna i cenię sobie punktualność. 

Makijaże wykonuję w zaciszu mojego Studio Urody EssereBella. Istnieje także możliwość wykonania makijażu w Twoim domu bądź w dowolnej innej wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Usługa z dojazdem możliwa jest jedynie w oferowanych przeze mnie pakietach.

 

Makijaż ślubny zwykle zajmuje mi około 1 godziny do 1 godziny 15 minut. Makijaż okazjonalny około 45 minut do 1 godziny. Na usługę zapraszam bez makijażu. Demakijaż może niepotrzebnie podrażnić skórę i wydłuży czas pracy. Makijaże wykonuję na kosmetykach profesjonalnych i selektywnych m.in. MAC, Estee Lauder, Clinique, Anastasia Beverly Hills, Smashbox, Laura Mercier, Marc Jacobs, Kryolan.

 

Próbny makijaż ślubny jest bardzo ważnym elementem, ogranicza stres zarówno panny młodej jak i mój w tak ważnym dla Ciebie dniu. Dlatego, aby sprostać Twoim wymaganiom i wykluczyć reakcje alergiczne na kosmetyki nie wykonuję makijaży ślubnych bez próbnych (tylko w szczególnych przypadkach). Makijaż próbny może trwać do 2 godzin, rozmawiamy o wszystkich oczekiwaniach, preferencjach, ustalamy szczegóły, doradzam również w kwestii pielęgnacji cery oraz innych tematach około ślubnych. Próbny makijaż wykonuję tylko w swoim Studio Urody.

323A3232_20x30
IMG_2486makija+-Kasia
Karina (9)

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Microblading to metoda manualnego makijażu permanentnego brwi. Makijaż wykonywany tą metodą ma za zadanie uzupełnić braki włosków oraz podkreślić naturalny kształt brwi. Brwi zostają zagęszczone, a w miejscu ubytków zostają uzupełnione. Metoda utrzymuje się maksymalnie do dwóch lat. Metodą microblading (piórkowa) uzyskujemy bardzo cienki włos imitujący naturalne włoski klientki.

Makijaż permanentny metodą maszynowa polega na wprowadzaniu pigmentu w naskórek za pomocą specjalistycznej maszyny do makijażu permanentnego. Pigmentujemy brwi metodą ombre, cienia. Metodą tą stopniowo przechodzimy od jaśniejszych początków brwi do coraz ciemniejszych. Jest to aktualnie najbardziej pożądana technika pigmentacji brwi. Brwi wykonane tą techniką utrzymują sie do 3 lat.

Proponujemy również metodę łączoną pigmentacji brwi tj. microblading + cień, dzięki czemu uzyskamy inny, równie piekny efekt.

Wykonujemy także makijaż permanentny ust oraz zagęszczanie linii rzęs.

Trwałość makijażu permanentnego jest zależna od techniki pigmentacji, wybranej kolorystyki pigmentów, odpowiedniej pielegnacji po zabiegu oraz od rodzaju skóry Klienta.

cof
sdr

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Daje efekt gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. W zabiegu stosowane są różnego rodzaju długości, grubości oraz stopnie podkręcenia rzęs, dzięki czemu możesz sama decydować o tym jaki efekt chcesz uzyskać.

Zabieg ten może być wykonany metodą 1:1, która daje najbardziej naturalny efekt. W metodzie tej pojedyncze rzęsy są doklejane jedna po jednej do każdej naturalnej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs.

Wykonujemy również przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami 2:1, 3:1 oraz metodą objętościową, którą uzyskamy najbardziej spektakularny efekt.

Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem w zależności od oczekiwań Klientki.

Aby utrzymać efekt przedłużonych rzęs należy je uzupełniać do 3 tygodni od pierwszego założenia.

Efekty:

– Przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego malowania

– Twoje rzęsy są wyraźne, seksowne i pełne głębi 24 godziny na dobę

sdr
cof
bty
IMG-20191206-WA0006
cof
IMG_20200918_184053
IMG_20200918_184124

LIFTING, HENNA, BOTOKS I LAMINACJA RZĘS

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, którym podoba się efekt, jaki uzyskujemy podkręcając rzęsy zalotką. Najlepsze efekty zobaczymy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg ten skierowany jest dla osób, które chcą wzmocnić, odżywić i podkręcić swoje rzęsy.
Cały zabieg trwa około godziny, a efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

IMG_20190531_005145
IMG_20190531_005155
cof
cof

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 8:00 – 20:00

Sobota : na zapisy