OFERTA

MASAŻ KOBIDO – NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY 

Kobido jest niepowtarzalną formą sztuki masażu, która oznacza „Starożytną drogę do Piękna”. To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej.

Większość masaży, jakie znamy ogranicza się jedynie do powierzchniowych warstw skóry twarzy. Kobido, poprzez swoją złożoność i intensywność technik manualnych, działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Ten rodzaj masażu łączy ze sobą głęboki relaks oraz intensywną stymulację skóry, dzięki czemu zwiększa się produkcja włókien kolagenowych i elastyny, w efekcie czego osiągamy efekt liftingu. Kobido zmniejsza napięcie mięśniowe oraz wspomaga szybsze uwalnianie toksyn z układu chłonnego. Masaż ten uaktywnia nerwy twarzy, tym samym zwiększa przepływ Qi i prowadzi do równowagi w skórze twarzy, mięśniach twarzy i powiązanym z nimi ciałem.

Masaż zaczyna się od delikatnych i gładkich ruchów, które mają na celu zniwelowanie napięć, następnie uruchamiamy krążenie krwi poprzez elementy masażu karku. Po tych etapach następuje najbardziej charakterystyczna i intensywna część masażu, której celem jest uruchomienie „zmrożonych” mięśni twarzy i ich funkcji.

Dzięki masażowi Kobido możemy naturalnie, z biegiem czasu uzyskać efekty wizualne, jak i zdrowotne.

Do efektów wizualnych należą:

 • zapobieganie i zmniejszanie efektów starzenia się skóry,
 • zniwelowanie napięć mięśniowych, które powodują zmarszczki mimiczne,
 • stymulacja metabolizmu komórkowego, który przyczynia się do przyspieszonej regeneracji skóry,
 • stymulacja produkcji składników skóry – kolagenu i elastyny,
 • oczyszczenie skóry z toksyn, dzięki czemu przywrócimy jej naturalny blask.

Do efektów zdrowotnych należą:

 • zniwelowanie stresu,
 • zapewnienie relaksu i odprężenia,
 • łagodzenie bólów głowy,
 • zmniejszenie efektów bruksizmu,
 • regulacja bilansu energetycznego całego ciała,

Masaż Kobido jest idealny dla osób, które w bezinwazyjny sposób pragną osiągnąć efekt liftingu twarzy oraz uwielbiają relaksujące, dające pełne odprężenia zabiegi.

Masaż kończymy nałożeniem maski liftingującej, co sprawia, że możemy doświadczyć rytuału spa dla pełnej satysfakcji i wyciszenia.

Czas trwania rytuału około 1,5 godziny.

Zalecamy korzystanie z masażu Kobido raz do dwóch razy w tygodniu w serii 10-12 zabiegów w zależności od stanu skóry. Dla podtrzymania efektów zabieg przypominający co 3-4 tygodnie.

FB_IMG_1604265840034

MASAŻ JAPOŃSKI TWARZY

Całkowicie naturalna, nieinwazyjna metoda na zmniejszenie napięcia tkanek, poprawę krążenia i owalu twarzy i odmłodzenie wyglądu, zapewniająca głęboki relaks. Jest jednym z najstarszych rytuałów masażu na świecie. Nazywamy bywa liftingiem bez skalpela, ponieważ zapewnia widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymujący się długotrwale efekt wygładzenia i napięcia skóry twarzy, a wykonywany regularnie – ujędrnia skórę i odmładza.

W trakcie zabiegu dzięki ruchom najpierw relaksującym, a potem energetyzującym aktywowane są obszary refleksologiczne znajdujące się na twarzy, które odpowiadają za pracę narządów wewnętrznych. W ten sposób poprzez masaż usprawnia się ich pracę oraz pobudza krążenie i przepływ energii w meridianach.

Japoński masaż twarzy likwiduje przyczynę, która powoduje konkretny problem kosmetologiczny (np. zmarszczki lub poszarzała cera spowodowane niedotlenieniem czy odkładaniem się toksyn). Istotą japońskiego masażu twarzy jest głębokie pobudzanie punktów akupresury, a także drenaż limfatyczny. Dzięki temu uzyskuje się efekt głębokiego i długotrwałego liftingu.

Efekty masażu japońskiego:

 • zmarszczki ulegają spłyceniu i wygładzeniu
 • zwiotczenia skóry ulegają redukcji;
 • skóra ulega ujędrnieniu
 • pozbycie się toksyn
 • wspomaga eliminowanie przebarwień i trądziku
 • pobudzenie witalności skóry
 • odzyskanie gładkości i promiennego wyglądu cery

 Masaż japoński wykonywany regularnie opóźnia skutecznie procesy starzenia, poprawia owal twarzy i jest świetną profilaktyką utraty jędrności i elastyczności tkanek twarzy.

Masaż kończymy nałożeniem maski liftingującej dla pełnego relaksu.

Czas trwania zabiegu około 1,5 godziny.

2020-11-24-16-11-17-438

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 8:00 – 20:00

Sobota : na zapisy