HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo i zdrowie Wasze oraz naszych Pracowników jest dla nas absolutnym priorytetem.

Żyjemy w czasach, w których jak nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tak wieloma chorobami zakaźnymi i alergiami, dlatego tak wielką uwagę przywiązujemy do tego, aby w naszym Studio Urody czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.

Szczególną uwagę zwracamy na procesy dezynfekcji, sterylizacji oraz do przechowywania jednorazowych materiałów jałowych.

Wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe korzystamy z jednorazowych materiałów jałowych, które po użyciu przekazywane są do utylizacji wykonywanej przez specjalistyczną firmę świadczącą takie usługi.

Narzędzia wielokrotnego użytku każdorazowo po użyciu poddawane są procesom dezynfekcji, a następnie sterylizacji w autoklawie parowym klasy B, najbardziej zaawansowanym spośród dostępnych na rynku, posiadającym Certyfikat Jakości obowiązujący na terenie całej Wspólnoty Europejskiej. Takie same autoklawy stosowane są w placówkach medycznych i stomatologicznych.

enbio_autoclave_swiss_made

Pracujemy tylko i wyłącznie na kosmetykach spełniających najwyższe światowe standardy, posiadających badania kliniczne i odpowiednie certyfikaty. Nigdy nie używamy przeterminowanych produktów i tanich zamienników.

Nasz personel jest przeszkolony, przestrzega najwyższych standardów higieny i posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów, potwierdzone certyfikatami i dyplomami.

W naszym Studio Urody skrupulatnie przestrzegamy zasad higieny co jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo! Wybieraj gabinety, które stosują autoklaw do procesów sterylizacji. Zasługujesz na to!

DANE FIRMY

Katarzyna Łempicka

Studio Urody EssereBella

ul. Partyzantów 2a

40-775 Katowice

kom.: +48 660 633 071

e-mail: studiourody@esserebella.pl

nr konta: 05 1050 1214 1000 0091 4981 1847

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek : 8:00 – 20:00

Sobota : na zapisy